Kalnų Magija

vencavas.com

„Kalnų Magija“ – Tai nuostabi proga savarankiškai vaiko kelionei į Slovakijos aukštuosius Tatrus.Įspūdžiai ir atsiminimai po kelionių į kalnus lieka visam gyvenimui. Viršukalnės į kurias įkopiame, atveria nuostabius, ne tik akiai, bet ir širdžiai vaizdus. Kalnai yra tikri gyvenimo mokytojai, suteikiantys vertingų įžvalgų apie save ir gyvenimą.Tikslas vaikams parodyti tikrąjį kalnų turizmą, maršrutų planavimą, lipimą komandoje, įrangos panaudojimą ir daug kitų dalykų. Parodyti sveiką gyvenimo būdą ir gražų laisvalaikio praleidimą, atostogų planavimą.

Programa neapsiriboja tik maršrutų sekimu, vaikai mokosi lipti ryšyje (susirišę į virvę), kartais kopia sudėtingomis, bet labai gražiomis perėjomis, naudodami apraišas ir karabinus savisaugai.
Tai yra ir mokomoji kelionė. Vieną dieną visada maudomės regiono didžiausiame, vaikų pamėgtame, „Bešenova“ Aqua parke. Nepamirškime, kad diena prasideda ir baigiasi su stovyklos programa: rytinė/vakarinė joga (tempimai), paugliški gilūs pokalbiai, refleksijų ratai ir viskas daroma žaidimo forma, kad tai taptų saugi erdvė jūsų vaikui būti savimi.

Svarbu paminėti, vaikų grupę lydi trys patyrę keliautojai ir kad niekas Lietuvoje tokio tipo kelionių vaikams į kalnus neorganizuoja.

Stovyklos vieta žemėlapyje

Vietovė

Slovakija

Amžius

5 - 9 metų

Trukmė

7 dienos

Data

2023-08-14

Nuo €680

Stovyklos trukmė: 7 dienos Rezervuotis