Magelanai

magelanai.lt

Visą vasarą vykstanti stovykla Vilniuje kviečia 6-10 m. amžiaus jaunuosius MAGELANUS aktyviai tyrinėti pasaulį! Dienos stovyklos metu laiką leisime aktyviai – leisimės į žygius, orientacinių pagalba tyrinėsime Vilnių, Trakus ir Kauną, mokysimės savarankiškumo ir atsakingumo, įdomiai ir prasmingai laiką leisime edukacinėse veiklose. Stovyklos metu vaikai užsiima aktyviomis, edukuojančiomis veiklomis, per dieną nueina daugiau nei 10 tūkstančių žingsnių. Dėl aktyvaus tempo vaikai neturi kada naudotis telefonu ir kitais išmaniais įrenginiais. Stovyklos metu vaikai patys perka transporto, muziejų bilietus, priima sprendimus. Tokiu būdu ugdomas bendravimas su aplinka, mokomasi kasdieninių socialinių įgūdžių. Su vaikais dirbantys darbuotojai – atsakingi ir rūpestingi, turintys pirmos pagalbos pažymėjimus, o vienoje pamainoje ne daugiau 6 vaikų, todėl tėveliai gali būti ramūs, jog jų vaikais bus tinkamai pasirūpinta.

5 dienų stovyklos programa;
Profesionalūs, pirmos pagalbos pažymėjimus turintys vadovai;
Individualus dėmesys vaikui, kadangi vienoje pamainoje dalyvauja tik 6 vaikai;
Stovyklos metu vaikams duodami išmanieji laikrodžiai su GPS signalais, kad tėveliai bet kuriuo metu galėtų patikrinti, kur yra jų vaikas;
Maitinimas (pietūs).
Apie 70 Eur – išlaidos už muziejų ir transporto bilietus (bilietus perkasi patys vaikai, taip ugdydami savarankiškumą ir atsakingumą).

Stovyklos vieta žemėlapyje

Vietovė

Vilnius

Amžius

10 - 12 metų

Trukmė

4 dienos

Data

2023-07-31

Nuo €195

Stovyklos trukmė: 4 dienos Rezervuotis