Trako stovykla

trakostovykla.lt

STOVYKLA KAIME“TRAKO STOVYKLA”: SAUGIAI, SVEIKAI IR ĮDOMIAI!Ei! Genys jau kelia savo kepurę, moja Tau savo sparnu ir kviečia Tave šią vasarą patirti ypatingą nuotykį stovykloje kaime.

KAS MES?

“Tako stovykla” sukurta prasmingo, atraktyvaus poilsio kaime išsiilgusiems vaikams bei jų rūpestingiems tėvams, kurie tikisi, jog vaikai šią vasarą praleis ypatingai – saugiai, sveikai ir įdomiai!2007 m. Kaltinėnų apylinkėse pradėjusioje veikti “Trako stovykloje” per 15 metų apsilankė daug 7 – 17 metų amžiaus vaikų bei paauglių, kuriems patinka aktyvus poilsis, gyvenimas kaime, bendravimas ir bendradarbiavimas, veikla gamtoje, miegas lauko terasose šiltomis vasaros naktimis, pokalbiai iki paryčių, saulės palydėjimai ir nuostabi galimybė draugiškoje kompanijoje pasitikti puikius vasaros rytus!“Trako stovykla” – tai fantastiška galimybė vaikams ilsėtis tikrame lietuviškame kaime, kiekvieną dieną iki soties džiaugtis jo artumu, kvėpuoti tyru oru ir mėgautis gausybe teikiamų gamtos atrakcijų.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Jauki ir saugi atostogų atmosfera Ilgametė organizatorių patirtis Kūrybiški ir draugiški vadovai Ranka pasiekiama gamta – džiaugsmas jūsų vaikui! Prioritetas – kultūrai ir pramogoms Stovyklos teritorijoje yra Trako klubas ir Trako baras, kur vyksta renginiai (ypač esant blogesniam orui) Didesnė stovyklos veiklos dalis vyksta lauke Poilsis ir pramogos derinamos su edukacija Jūsų vaikas čia bus atsipalaidavęs, bet tikrai saugus! Veiklų įvairovė ir labai daug pramogų gamtoje Išskirtinis dėmesys aktyviam poilsiui Programa parengta iš anksto, tačiau derinama prie oro sąlygų Jūsų vaikas – mūsų rūpestis! Itin glaudus bedradarbiavimas su tėvaisTRAKO STOVYKLA –SAULĖ, MIŠKO OŠIMAS, ŠILTAS VASAROS VĖJASIR PATS NUOSTABIAUSIAS LAIKAS DRAUGŲ BŪRYJE 2023 metų vasaros programa „Trako stovykloje“.

STOVYKLOS METU ORGANIZUOJAME

PAŽINTINES IŠVYKAS IR PRAMOGAS.
Žygis baidarėmis, kanojomis Jūros upe (Kvėdarna) arba išvyka į „Taurų nuotykių parką“ (pasirinktinai).
Išvyka prie Paršežerio ežero, Medvėgalio kalno.
Žygis į Skuburklės piliakalnį.
Tiras, dažasvydis, žaidimas lankais.
Stalo bei lauko žaidimai.
Orientavimosi varžybos skirtos pažinti esamą vietovę.
Žvejyba stovyklos tvenkinyje.
Pramoginiai renginiai.
Filmų žiūrėjimas lauke, dainos prie laužo.
Karaoke vakarai, protmūšiai Trako bare.
Putų šou ir dar daugybė įvairios bei įdomios veiklos.

Stovykloje laukia atnaujinta programa bei naujos veiklos, kurias pamatysite tik atvykę į stovyklą ! JP.S. Veikla gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų. Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti programą, dienotvarkę, išvykas bei pramogas.
Stovykloje veikla organizuojama pagal numatytą dienos programą.
Paskutinę stovyklos dieną, po uždarymo, stovyklautojų užimtumas vykdomas pagal poreikį.

Stovyklos vieta žemėlapyje

Vietovė

Šilalės r.

Amžius

5 - 9 metų

Trukmė

6 dienos

Data

2023-08-21

Nuo €220

Stovyklos trukmė: 6 dienos Rezervuotis